Targi Edukacyjne logoTargi Edukacyjne w Lublinie z roku na rok przyciągają coraz więcej zainteresowanych. To największa impreza edukacyjna w tej części Polski, a zeszłoroczna edycja przyciągnęła ponad 13 tysięcy zwiedzających. Jeśli podchodzisz w tym roku do matury, to przed Tobą ważna decyzja do podjęcia: jakie studia wybrać? Jeśli już niedługo kończysz szkołę średnią, wybierz się na 14. Edycję Targów Edukacyjnych w Lublinie, które odbędą się w dniach od 15 do 16 marca 2018.

Nowością w tegorocznym programie będą warsztaty wiedzy, które zostaną poprowadzone przez ekspertów z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Lublinie. Przedstawiciele zaprezentują najświeższe dane dotyczącą rynku pracy w województwie lubelskim, a także doradzą jak efektywnie szukać pracy w kraju i zagranicą. W tym roku pojawi się blisko 100 wystawców z całej Polski, w tym uczelnie i szkoły wyższe, szkoły zawodowe, a także przedstawiciele szkół średnich. Oprócz szkół z województwa lubelskiego, pojawią się także uczelnie z Warszawy, Wrocławia, Łodzi czy Krakowa.
Targi Edukacyjne 30Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną wystawców, dowiedzieć się jakie są wymagania rekrutacyjne na interesujące ich kierunki studiów oraz jakie progi punktowe obowiązały w zeszłorocznej rekrutacji. To doskonała okazja, aby dowiedzieć, jakie wymagania stawiają kandydatom zagraniczne uczelnie. Zwiedzający będą mogli się dowiedzieć w jaki sposób przebiega proces rekrutacji, a także jakie kroki należy podjąć, aby do wyjechać na studia do innego kraju.

Targi Edukacyjne w Lublinie to także atrakcje przygotowane dla odwiedzających. W tym roku będą to:
  • pokaz cheerleaderek,
  • koncert orkiestr dętych,
  • występy wokalne i taneczne,
  • pokazy samoobrony, umiejętności bojowych oraz musztry.
Targi Edukacyjne 29Każdy, kto weźmie udział w targach edukacyjnych będzie mógł zgłosić swój w loterii. Nagrodą główną jest kurs prawa jazdy. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie, wypełnić ankietę i poczekać na ogłoszenie wyników.
Pełny program tegorocznej edycji znajdziesz tutaj. 
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->